Nejlepší způsob, jak rychleji napsat další články

rychleji

Jedním z mnoha největších problémů v psaní eseje a reklamě a marketingu v článku je nejlepší způsob, jak si zaznamenat dostatečný obsahový materiál.

Pokud by to bylo pravdivé, diskutovala jsem to s mnoha spousty svých vyhlídek, opravdu proto, že propagace článků (nebo miniaturní jeden z mnoha motivů) byla taková nepravděpodobná technika, jak řídit hosty, protože to není snadné dělat. Vidíte, společně s PPC nebo bannerovými reklamami, a dokonce i s Fb a dokonce i s Twitterem, je možné snadno zaplatit někomu, kdo by vám dělal spoustu kliknutí, abyste získali (jasně si myslíte, že jsou zaměřeni). Nicméně, s reklamou a marketingem článku, můžete to určitě udělat. A vy nemusíte jednat ani o akci.

Budete chtít psát obsahový materiál své vlastní, jinak musíte zaplatit někoho, kdo by mohl napsat obsahový materiál. Nicméně, když zaplatíte někoho, kdo by vám oznámil obsahový materiál, nejste náchylní k tomu, abyste dlouhodobě obdrželi provizi k obsahu materiálu.

V mém případě je obecně několik měsíců, kdy jsem zaplatil někoho, kdo ohlásil předání dříve než předběžný nákup na této zprávě. Je zřejmé, že je to přínosné, jelikož jsem nyní příjmy z předtím napsaných příspěvků (ve skutečnosti jsem vydělal peníze z mnoha těchto příspěvků, které jsem napsal jednoduše tak dlouho, dokud ne to budou čtyři roky znovu).

Tak pro ty, kteří píší obsahový materiál své vlastní, tím rychleji budete moci psát jak napsat článek.

Existuje dvojice problémů, které mohou být předpovězeny tím, jak dlouhé jsou příspěvky vašeho příspěvku. Jedním z nich je, jak efektivně vnímáte své materiály. Vidíte, i když poznáte své věci uvnitř i venku, jako odborník, nebo možná máte znalosti, nebudete muset trávit čas zkoumáním každé zprávy.

Vezměte si tyto informace pomocí příležitosti, vybral jsem toto téma, abych to oznámil, jen jsem začal psát. Nechtěl jsem udělat malou analýzu, protože vím, o čem píšu.

A následující situace je typizace. Jakmile rozpoznáte svůj obsahový materiál a nechcete provádět analýzu, pak jste pouze omezeni tím, jak se rychle roztřídíte. Použitím příležitosti se jedná o informace o 400 frázích a asi 60 frází za sekundu, tato informace mi trvalo zhruba sedm minut. A samotná skutečnost je, že bych měl opravdu rychle seřadit!

Pokud nejste psaní tak krátce, jak chcete, v případě, že vaše příspěvky trvají 30 minut nebo déle, od doby, kdy jste zadali příliš pomalé, doporučuji vám zadat hodiny psaní. Je zřejmé, že zatímco vnímáte základy učení, umístění prstů na klávesnici počítače apod., Pak jen pracovat směrem k tomu, aby váš komponování šel rychleji. Vzpomínám si, že jakmile jsem poprvé začal, kliknul jsem na zhruba 20 frází za minutu, po kterém byl jeden rok dvakrát! Jiné než pracovat směrem k složení 1500 příspěvků můj první rok na webu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *